Wyjątkowy klip do „Take Me To The Moon” od Kadebostany

Kadebostany nie zwalnia tempa i zaraz po wydaniu singla „Take Me To The Moon” prezentuje teledysk do tego utworu. Klip zabiera nas w świat pełen wyzwań, który tworzy Guillaume de Kadebostany. W wideo przedstawiona jest śmierć artysty, zostajemy zabrani w podróż, w której piosenkarka Valeria Stoica przemieszcza się z jego ciałem po surrealistycznym świecie.

W pracy nad klipem, Guillaume de Kadebostany połączył siły z prawdziwym wizjonerem, tureckim reżyserem Hasan’em Kuyucu, który wcześniej pracował już nad „Mind if I Stay” i „DRAMA – Act 1”.
Teledysk kręcony był przez 6 dni w Szwajcarii przy współpracy i wsparciu Switzerland Tourism. Ukazuje niezwykłe i wyjątkowe zakątki tego państwa, jak np. przepiękny most Peak Walk, czy urzekające jezioro Joux.
Klip do “Take Me To The Moon” to kolejne niezwykle ambitne dzieło Kadebostany, które zabiera nas w piękną- muzycznie i wizualnie- podróż. Zresztą sami oceńcie. Ja osobiście jestem zachwycona pięknymi kadrami i kolorystyką.

Z całą pewnością wśród was znajdą się jednostki, które nie mają zielonego pojęcia kto to KADEBOSTANY. Już spieszę z wyjaśnieniami. Kadebostany to szwajcarski zespół założony przez Guillaume’a de Kadebostany’ego.  Osiągnęli sukces na listach przebojów dzięki piosence „Castle in the Snow”.

Zespół stał się również znany ze swoich występów na żywo, czego próbkę możecie zobaczyć tu:

Więcej o Kadebostany znajdziecie na ich Facebooku oraz Instagramie

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.