Zagi wystąpi 24 marca w klubie Hydrozagadka w Warszawie!

Już 24 marca (czwartek) w Warszawskim klubie Hydrozagadka wystąpi Zagi wraz z zespołem!

Artystka zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu pt. „Prześwit” stworzonego wspólnie z fanami – online, podczas pandemii, podczas koncertu usłyszymy również zupełnie nowe piosenki, które dopiero znajdą się w Internecie w nadchodzących miesiącach, nie zabraknie też singla „na haju w maj” który od kilkunastu tygodni podbija serca słuchaczy na liście przebojów radia MUZO.FM!
Bilety można kupić online w bileterii GOOUT –
https://goout.net/pl/bilety/zagi/uuhm/

zobacz teledysk –

Zagi to niesamowicie pozytywna i energetyczna songwrtiterka, która przemierza kraj (w zeszłym roku zagrała ponad 50 koncertów) grając swoje piosenki w nietypowych miejscach – na przykład w domach u ludzi! w ostatnim czasie nie było zbyt wielu okazji by usłyszeć ją w pełnym składzie, głównie były to koncerty w duecie z którymś z członków jej zespołu – dlatego jeżeli macie ochotę poskakać pod sceną przy pełnych aranżacjach – tym bardziej zachęcamy do wybrania się na ten koncert!

Zagi na swoim koncie ma 5 albumów, supportowała takich artystów jak: Happysad, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki, Mela Koteluk, LemON, Pablopavo i ludziki i wiele innych, występowała też na scenach największych festiwali takich jak Pol’and’Rock Festival, Orange Warsaw Festival, czy Spring Break!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.