ZAGRAŁ NA GITARZE JADĄC NA NARTACH -> ZOBACZ SINGIEL

Przedstawiamy wam nowy singiel Błażeja Latosa-„NIE DZWOŃ DO MNIE O 12„!

Piosenka o prokrastynacji w optymistycznym wydaniu. Mogą się z nią utożsamić wszyscy Ci, którzy przechodzili ciężkie chwile w niedawno przeżytej pandemii, zmuszeni do pracy w domu odizolowani od wszystkiego.

Zapadający w pamięć refren razem z psychodelicznym różowym garniturem w połączeniu z grą na gitarze na nartach tworzy rozbrajający klimat!

Miesiąc wcześniej artysta wydał swój pierwszy singiel „WWA”, który w humorystyczny sposób ukazuje Warszawę również z kilkoma odniesieniami do popkultury jak Michael Jackson, Prince czy Bruno Mars. Teledysk został nagrany na 50. piętrze na Złotej 44 w apartamencie Rafała Zaorskiego.

 


Błażej Latos to wokalista, multiinstrumentalista i tancerz. Właśnie debiutuje na polskim rynku muzycznym wydając co miesiąc nowy utwór. Wspiera go internetowa społeczność, którą gromadził przez ostatnie 4 lata podczas setek ulicznych występów w całej Polsce, w 2022 r. nieoficjalnie bijąc rekord polski w ilości „streetowych” koncertów. Jego muzyka to połączenie współczesnego popu z analogowym brzmieniem lat 80.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.