Zespół Lor zaprasza Was na jesienną trasę koncertową promującą album „Panny Młode”!

Trasa Lor „Panny Młode” odbędzie się jesienią tego roku, gdzie zespół zagra w 6 polskich miastach – Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i oczywiście rodzimym dla zespołu Krakowie. Będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo materiał z ich najnowszej płyty, która obnaży ukryte emocje i poruszy najważniejsze tematy dla młodych i nie tylko!

W maju tego roku, zespół Lor wydał swój najnowszy album „Panny Młode”, który jako pierwszy ich album został wydany w pełni w języku polskim.

 

„”Panny Młode” to płyta w całości opowiadająca o naszej młodości. Zależało nam na tym, żeby pokazać okres wczesnych lat dorastania, jako to, czym faktycznie się dla nas okazały – próbą zidentyfikowania siebie w świecie i wejścia w nowe role społeczne, naprawianie relacji rodzinnych, utratę starych znajomości, nostalgią związaną z dzieciństwem.”

Przyjdź i poczuj, jak młode pokolenie zmienia świat na swoich zasadach!

 

JESIENNA TRASA KONCERTOWA LOR

20.10.2023  Wrocław, Bezsenność

21.10.2023 Łódź, Klub SCENOGRAFIA

22.10.2023 Warszawa, Klub Niebo

26.10.2023 Gdańsk, DRIZZLY GRIZZLY

27.10.2023 Poznań, Blue Note

28.10.2023 Kraków, Poczta Główna

 

Patronat medialny


LOR

Ich wyjątkowość polega na tym, że w znacznej mierze opiera się na połączeniu skrzypiec, pianina i ujmującego wokalu. Kto zatem tworzy zespół Lor? W grupie znalazły się Jagoda Kudlińska, która odpowiada za wokal, grająca na pianinie Julia Skiba, skrzypaczka Julia Błachuta oraz Paulina Sumera, która pisze zespołowi teksty oraz gra na gitarze basowej. Co ciekawe, w momencie założenia zespołu, najmłodsza z dziewczyn miała zaledwie czternaście lat.

Zespół Lor czerpie inspiracje z muzyki folkowej oraz artystów takich jak Agnes Obel, Tom Rosenthal, Sóley i Birdy. Nic więc dziwnego, że piosenki Lor są niewinne i melancholijne, ale zarazem niesamowicie odważne i buntownicze, co możecie usłyszeć na długo wyczekiwanej przez wszystkich płycie „Panny Młode”, która swoją digitalową premierę miała 12 maja tego roku, a w wersji fizycznej w sprzedaży pojawi się jesienią 2023.

 

OBSERWUJ LOR PO WIĘCEJ

facebook
instagram
youtube
tiktok
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.