Zmiana dat koncertów Agnes Obel

Z przykrością informujemy, że ze względu na sytuację spowodowaną pandemią, tegoroczne koncerty Agens Obel zaplanowane na lipiec i sierpień 2020 roku, zostały przeniesione na czerwiec 2021 roku. Oba warszawskie koncerty odbędą się w klubie Progresja, miejsce koncert w Gdańsku nie ulega zmianie.

WARSZAWA:

Bilety zakupione na koncert w dn. 15.03.2020 w Progresji (początkowo przeniesiony na 23.07.2020), upoważniają do wstępu na koncert w dn. 5.06.2021 w Progresji. (koncert siedzący)

Bilety zakupione na koncert w dn. 28.08.2020 w Palladium, upoważniają do wstępu na koncert w dn. 6.06.2021 w Progresji. (koncert stojący)

GDAŃSK:

Bilety zakupione na koncert w dn. 27.08.2020 w Starym Maneżu, upoważniają do wstępu na koncert w dniu 7.06.2021 w Starym Maneżu. (koncert stojąco/siedzący)

***

Uwielbiana przez polską publiczność Agnes Obel w 2020 roku powróciła z nową, niezwykle osobistą płytą „Myopia”. Jak mówi sama artystka praca nad albumem wymagała od niej totalnego skupienia i odseparowania od świata zewnętrznego. Podkreśla, że kompozycje są wynikiem próby uporania się z przeszłością oraz chęci powrotu do korzeni. Najnowsze utwory nagrane w jej domowym studiu przepełnione są różnorodnymi eksperymentami brzmieniowymi, które w połączeniu z poetyckimi tekstami tworzą wyjątkowy język artystyczny. Jedno jest pewne – na nowym krążku z pewnością znajdziemy wspaniałe kompozycje przepełnione emocjami, za które tak bardzo doceniamy artystkę.

Agnes Obel to wielokrotnie nagradzana duńska artystka, która od swojego debiutu w 2010 nieustannie zdobywa serca fanów na całym świecie. W dorobku artystycznym posiada trzy płyty – wszystkie doskonale przyjęte przez fanów, jak i krytyków. Wiele z utworów Agnes Obel, można usłyszeć w najpopularniejszych serialach takich jak „Dark”, „Euforia”, „Wielkie kłamstewka” czy „Reign”, co przyniosło artystce popularność na całym świecie. Podczas koncertów w Polsce, zaprezentuje materiał z najnowszej płyty „Myopia” oraz ulubione przez fanów kompozycje z poprzednich albumów.

Bilety na koncerty do nabycia na eBilet.pl | Going. | GoOut

Posłuchaj singli promujących album „Myopia”

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny