COALS po polsku! Bonus track do płyty „docusoap” dostępny również w streamingach

Nowa płyta Coals miała swoją premierę 6 marca nakładem PIAS Poland and Eastern Europe. W całości stworzona w języku angielskim, zdążyła już spotkać się z przychylnością polskiej prasy, o czym świadczą dobre recenzję m.in. na blogu Bartka Chacińskiego czy na portalu Onet (ocena 6/6). Dziś na YouTube pojawił się bonus track – polskojęzyczny Plum.

Od dziś dostępny jest również na portalach streamingowych! 

Kawałek powstał na samym końcu pracy nad płytą i był bardzo spontaniczny. Rozważaliśmy go pod kątem EPki “Klan” ale nie udało się go wcześniej skończyć. Bit i melodie wokalne leżały na komputerze przez rok. Piosenka ma charakter magiczny, jest inspirowana sennikami i tajemniczymi zdjęciami. To o tkwieniu w smutnym stanie i marzeniu o wyjeździe do ciepłych krajów, gdzie się o wszystkim zapomni. Charakterystyczny sampel plusku wody wypełniający cały utwór ma przywołać ducha wakacji nad morzem i egzotycznych ballad. To także efekt fascynacji marzycielskim r&b – zapowiadają Coals.

Plum jako dodatek pojawił się również na fizycznej wersji albumu „docusoap” (wydanie zawiera również plakat), którą cały czas można zamówić online: https://smarturl.it/docusoapCD

Coals tracklista„docusoap”

1. pearls
2. bitter cold
3. sleepwalker
4. loops
5. ufo
6. dove
7. sugar
8. oblivion
9. plasma
10. oberek
11. hockney
12. coral reef
13. plum (bonus track)

Słuchaj/kup „docusoap”
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny