Znamy mapę festiwalową Great September Showcase Festival & Conference!

Great September

Dla Łodzi koniec wakacji nie oznacza wcale koniec festiwali!

W dniach 15-17 września 2022 roku w Łodzi odbędzie się po raz pierwszy nowy festiwal Great September. Na to trzydniowe wydarzenie złoży się mnóstwo koncertów w centrum miasta. Wystąpią prekursorzy polskiej sceny muzycznej m.in Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Julia Wieniawa, Igor Herbut czy Bryska.

Koncerty zasili razem ponad 100 artystów, z ogromnym przekrojem gatunków muzycznych od metalu i rocka, po mainstreamowy pop, alternatywę hip-hop, rap a nawet jazz i muzykę elektroniczną.

Organizatorzy Great September – Artur Rojek oraz Łukasz Minta stawiają głównie na debiutantów, którzy mają okazję dotrzeć do większej widowni. Jest to fantastyczna możliwość dla niszowych zespołów jak i artystów solowych.

Prócz koncertów, w głównej siedzibie festiwalu na ul. Piotrkowskiej 217 będą panele dyskusyjne z przedstawicielami branży muzycznej. Doświadczony zespół osób z branży przybliży sukces sanah, aplikacji TikTok, nagłego wzrostu zainteresowania gatunkiem rapu i hiphopu, a także, jak wykreować swój image sceniczny.

Z niecierpliwością fani tego rodzaju przedsięwzięcia czekali na mapę festiwalową, czyli kluby, w których odbędą się koncerty.

Lista miejsc:
Bilety na festiwal dostępne na stronie: https://www.eventim.pl/artist/greatseptembershowcasefestivalconference/
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.