Anne-Marie zachwyciła w The Voice of Poland. Na żywo wykonała przebój „Alarm”!

unnamed3

W sobotę, 5 listopada 2016 roku, gościem siódmej edycji talent show „The Voice Of Poland” była jedna z najjaśniej świecących młodych brytyjskich gwiazd, Anne-Marie. Angielka swoim występem zachwyciła obecnych w studiu i widzów przed telewizorami. Wokalistka na żywo wykonała swój przebój „Alarm„.

Przypomnijmy, że singlowa piosenka „Alarm” pokryła się platyną w Australii, zaś na Wyspach rozeszła się w ponad 200 tys. egzemplarzy. Utwór traktuje o trudach bycia w związku oraz o nierzadko pojawiającej się wtedy zazdrości. Utwór powstał po rozstaniu artystki z chłopakiem.

– Kiedy zerwaliśmy, myślałam, że to koniec świata. Potem napisałam o tym piosenkę i dziś jest ona na 51. miejscu brytyjskiego Spotify, ha, ha! – napisała szczęśliwa piosenkarka 15 lipca 2016 roku na swoim Instagramie.

Piosenka jest, jak określiła Anne-Marie, zgrabnie przygotowaną fuzją hip-hopu, electro, R&B i popu. Na brytyjskiej liście dotarła do miejsca 16. „Alarm” wraz z Anne-Marie napisali Wayne Hector, Steve Mac i Ina Wroldsen. Za brzmienie odpowiadają Mac i znany z Rudimental Amir Amor, zaś dodatkowe efekty to zasługa Brunelle.

„Alarm” bije kolejne rekordy popularności, m.in. w Spotify, również w Polsce, gdzie trafił na listę Poland Top 50. Nagranie do tej pory w serwisie odsłuchano już 100 milionów razy.

Do przebojowego singla powstał klip, który wyreżyserowała Malia James, również fotograf oraz basistka grupy Dum Dum Girls. Można go sobie przypomnieć powyżej, a także na tej stronie: https://www.youtube.com/watch?v=r3RXHOTMmLw.

Anne-Marie, była trzykrotna mistrzyni świata w karate shotokan, znana jest także ze współpracy z Rudimental (przebój „Rumour Mill”) i Clean Bandit (świeżutki singel „Rockabye”). 25-letnia mieszkanka Londynu po raz pierwszy porządnie namieszała na listach singlem „Do It Right”, który w Australii pokrył się złotem.

Anne-Marie poza okazjonalnymi występami przygotowuje solowy debiut, który ukaże się w 2017 roku.

– Z mojego punktu widzenia będzie to album, na którym znajdą się różne klimaty – zdradza Anne-Marie. – Jak podróż dookoła świata. Chcę, aby wszyscy poznali te piosenki i pokochali je. 

Alarm na Spotify

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny