„Another man” – premiera nowego singla Potash feat. LASS

’Another man’ to opowieść o mężczyźnie na krawędzi, po przejściach, który większość swoich szans zmarnował i próbuje poskładać swoje życie, znalazł się na karuzeli życia, zagubiony, nie powstrzymuje łez i walczy ze swoją samotnością. Historia widziana oczami kobiety. 

Utwór świetnie przyjęty przedpremierowo na kilku niezależnych imprezach w Polsce i za granicą, przez krytykę, niezależnych słuchaczy, oraz posiadający kilka remiksów, które ukażą się niebawem. m.in. w wersji Maćka Stendka.

Za produkcję Another Man odpowiada Potash (Daniel Potasz), który zaprosił do współpracy LASS (Kasia Klimczyk). Teledysk został nakręcony w Los Angeles i Nowym Jorku przez artystę, aktora i fotografa Bogdana Teslara Kwiatkowskiego, który również wcielił się w rolę głównego bohatera, tytułowego mężczyzny na rollercoasterze, który wyrzuca z siebie emocje w dzikim tańcu.

another man  on the rollercoaster  
good good good good  bad real   
acid wind covers his eyes
so so so so blind

Potash – (właściwie Daniel Potasz)

Muzyk, producent, kompozytor. Od lat 90′ kojarzony z tzw. zimną falą.  Od początku istnienia związany z zespołem Moonlight, dla którego skomponował 8 płyt długogrających. Nominowany do Fryderyka za płytę Moonlight – Candra. Obecnie produkujący pod nazwą „Potash” współpracując z wieloma artystami porusza się bardziej w klimatach pop-electro, synth-pop, alternatywy, czy ambientu. Wciąż poszukuje brzmień, rozwiązań, eksperymentuje. Łączy gatunki, dodaje wydawałoby się nie pasujące do siebie elementy, tworząc nową jakość. Częste kolaboracje nadają ciekawego charakteru powstającym utworom, w których coraz więcej artystów potrafi się odnaleźć.
https://www.facebook.com/PotashMusic

LASS – (właściwie Katarzyna Klimczyk)

Polska kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka i producentka,  tworząca alternatywny pop, łącząca kobiecą wrażliwość z nowoczesnymi narzędziami muzyki elektronicznej. Od kilkunastu lat zajmuje się działalnością artystyczną, muzyczną i filmową. Artystka mocno promuje polską muzykę na arenie międzynarodowej. Jej muzyka wybrzmiewała na rodzimych scenach, ale również na Słowacji, Litwie, Holandii czy nawet Korei Południowej i Nowym Jorku. O LASS zrobiło się głośno w 2014 roku, artystka jawiła się jako objawienie polskiej sceny alternatywnej. Dwa lata później zagrała mini tour w Korei Południowej, a w 2017 roku zasiliła line-up słowackiego Pohoda Festival, podczas którego wystąpiła na jednej scenie między innymi z Solange, Benjaminem Clementine’em, Alt-J, M.I.A. czy grupą Slowdive. W styczniu 2019 roku wydała debiutancki, długogrający album zatytułowany LOVEHOLIC*.

https://ffm.to/LOVEHOLIC
https://www.instagram.com/lassmusic/
https://www.youtube.com/playlist?list=PLBmgoJ11ch4Xfq1xUMEm6FBdIly_QjLeS

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.