„Ant-Man i Osa: Kwantomania” od dzisiaj w kinach.

17 lutego swoją premierę ma wyczekiwany film „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. Film rozpocznie piątą fazę Marvel Cinematic Universe. W obsadzie po raz kolejny Paul Rudd, Evangelline Lilly, Michael Douglas i Michelle Pfieffer.

To już trzecia odsłona Ant-Mana, ale piąty film [wliczając „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016) i „Avengers: Koniec gry (2019)], w którym Paul Rudd walczy ze złem w postaci superbohatera wielkości mrówki. Tym razem wraz z Osą (Evangeline Lily) i jej rodzicami doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfieffer) zbada Wymiar Kwantowy, gdzie czeka na bohaterów wiele nieznanych dotąd istot. Pierwszy raz w Marvel Multiwersum pojawi się znany z komiksów przeciwnik Kang Zdobywca, którego gra Jonathan Majors („Kraina Lovecrafta”, „Creed III”).

Za kamerą „Ant-Man i Osa: Kwantomania” stanął Peyton Reed, który wyreżyserował poprzednie części o tym superbohaterze oraz m.in. dwa odcinki serialu „The Mandalorian”.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania” obejrzycie w sieci kin Helios, gdzie czeka na Was oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, bilety znajdziecie na stronie: https://www.helios.pl/antman

Zwiastun filmu:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.