Aura „Tylko Tańcz” trzeci singiel, zapowiadający jej debiutancki album

Aura "Tylko Tańcz"

AURA "Tylko Tańcz" IMAGE TEAM

Wiatr we włosach, słońce, wakacyjny klimat – to wszystko, czego nam potrzeba teraz najbardziej – wokalistka AURA.  powraca z pozytywną energią w nowej piosence idealnej na lato. “Tylko tańcz“ to trzeci singiel, zapowiadający debiutancki album „Szczeliny”, który ukaże się tej jesieni.

AURA „Tylko tańcz”

 

Artystka tak mówi o nowym singlu: „To intrygująca, pełna optymizmu, lekkości i poczucia wolności wakacyjna propozycja z pulsującym beatem. Jest to opowieść o grupie znajomych, którzy wspólnie, miło spędzają czas, ciesząc się życiem oraz TU i TERAZ, pamiętając o ulotności chwil. Wakacyjny singiel zachęca do celebrowania każdej sekundy życia, cierpiąc radość z dobrej zabawy, spędzania czasu ze znajomymi i nie martwienia się tym, co będzie jutro.”

Historia opowiedziana w piosence i zarejestrowana w formie wideoklipu, stanowi wspomnienie minionych wakacji – chwil zapisanych na taśmie kamery. Teledysk do „Tylko tańcz” zrealizowano w różnych sceneriach Warszawy. Za obraz odpowiadają Karolina Susło oraz Franciszek Stokłosa. W realizację tego projektu zaangażowała się grupa młodych muzyków, aktorów i influencerów, dla których Warszawa jest nieustającą inspiracją.

AURA "Tylko Tańcz" IMAGE TEAM
AURA „Tylko Tańcz” IMAGE TEAM

AURA. to pseudonim artystyczny wokalistki, songwriterki Pauli Powroźnik, która łączy muzykę alternatywną z wokalnymi wpływami polskiej piosenki popularnej lat ubiegłych. Teksty wokalistki są zbiorem prostych historii o najbardziej inspirujących emocjach i chwilach towarzyszących nam w życiu: miłości, przyjaźni, nadziei, rozstaniach, powrotach i trudnych decyzjach. AURA. nie szufladkuje swojej muzyki, eksperymentuje z formą i przekazem.

W lipcu 2020 r. dołączyła do projektu My Name Is New wytwórni KAYAX, gdzie zadebiutowała singlem „Nieznajomy”. Tego samego roku zakwalifikowała się do festiwalu RZESZÓW CARPATHIA FESTIVAL, gdzie występując ze swoim autorskim materiałem, znalazła się w gronie 10 finalistów. W 2021 r. z najnowszym singlem „Rozerwani” została wyróżniona przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, znajdując się w gronie 10 najlepszych, młodych artystów w kwalifikacjach do DEBIUTÓW KFPP 2021.

AURA. „Tylko tańcz”
Premiera: 30 czerwca 2022
Słowa: AURA. / Senny (Hubert Kapturkiewicz)
Muzyka: Senny (Hubert Kapturkiewicz)/ AURA.
Producent: Senny (Hubert Kapturkiewicz)
Mix i mastering: Przemysław Puk
Wydawca/dystrybutor: AURA./Agora

„Tylko tańcz” w serwisach streamingowych: https://ffm.to/AuraTylko

Facebook: https://www.facebook.com/aura.washername
Instagram: https://www.instagram.com/aura.music_official

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.