PIERWSZY KONCERT NOMINOWANEGO DO GRAMMY DUETU BLUE LAB BEATS W POLSCE!

Nominacja do Grammy, 32 milionów streamów na całym świecie i unikatowe brzmienie – jazztronikowy duet Blue Lab Beats wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Koncert odbędzie się 30 października 2022 roku w klubie Hydrozagadka w Warszawie.


Blue Lab Beats to dwójka pochodzących z Londynu producentów tworzących unikatowe brzmienia łączące hip-hop z afrykańską diasporą. W swojej karierze zdążyli już być nominowani do nagrody Grammy za pracę nad albumem Angelique Kidjo “Mother Nature” oraz do nagrody MOBO w kategorii Best Jazz Act w 2021 roku.

NK-OK i Mr. DM swój projekt rozpoczęli w domowym zaciszu, remiksując utwory takich artystów jak Dua Lipa czy Rag’N’Bone Man, ale szybko zaczęli tworzyć swoje autorskie numery, co zaowocowało 32 milionami streamów na całym świecie, występem na słynnym Glastonbury Festival czy współpracą z takimi twórcami jak Roy Ayers czy Thundercat. 

W roku 2017 ukazała się pierwsza EP-ka zespołu “Freedom” ze świetnie przyjętym “Sam Cooke & Marvin Gaye”. Rok później wyszedł debiutancki album Blue Lab Beats “XOver”, na którym znalazł się m.in. przebojowy utwór “Pineapple”. Dalsze wydawnictwa przyniosły im kolejne sukcesy, a w tym roku ukazał się ich ostatni album “Motherland Journey”, gdzie gościnnie występują Tiana Major9, Kofi Stone czy Ghetto Boy

Pierwszy koncert Blue Lab Beats w Polsce odbędzie się 30 października 2022 roku w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety w przedsprzedaży są już dostępne na stronie www.winiarybookings.pl.


Obserwuj Blue Lab Beats:

Spotify | YouTube | Facebook | Instagram

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.