Bartek Deryło – półfinalista X Voice Of Poland – prezentuje teledysk do utworu „Deszcz” będący zapowiedzią debiutanckiego albumu.

„Deszcz to utwór, w  którym starałem się zawrzeć emocje jakie towarzyszą człowiekowi na drodze, którą pokonuje aby osiągnąć cel. To przemyślenia, które zapewne wielu nie będą obce. Opowiada o trudnościach, które napotykamy. Zwątpienie i frustracja w tej piosence przenikają się z nadzieją i wiarą,  które z czasem przynoszą wskazówki. Wokaliza na koniec piosenki jest pozostawieniem wolności w dokończeniu tej historii. Każdy może napisać ostatni wers.” Bartek Deryło

Tekst – Bartek Deryło
Muzyka – Bartek Deryło, Hubert Radoszko, Tomasz Jędrzejewski, Szymon Justyński, Filip Laszuk, Piotr Świętoniowski

Bartek Deryło – Wokalista, autor tekstów, kompozytor, multiinstrumentalista. Jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia. Ukończył Szkołę Muzyczną im. J. Szajny-Lewandowskiej w klasie skrzypiec. Student Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej. Jego warsztat wokalny oraz umiejętności kompozytorskie, zostały docenione nie tylko przez słuchaczy, ale także przez wielu polskich Artystów będących niewątpliwie muzycznymi autorytetami w kraju i na świecie. 

Bartek Deryło, półfinalista X edycji programu The Voice Of Poland (2019) premierę swojego debiutanckiego albumu zapowiada na jesień 2020 roku. 

https://www.instagram.com/bartekderylo/ https://facebook.com/bartekderylo/

https://www.youtube.com/channel/UChLW2YYldg2xDSpqS_JnIRg/featured

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.