BARTOSZ SŁATYŃSKI z nowym singlem „Ona Dobrze Wie”

Po majowej premierze utworu „Powrót z gwiazd” Bartosz Słatyński (ex-Penny Lane, ex-Avalanche) opublikował kolejną nową kompozycję.

Piosenka „Ona dobrze wie” opowiada o lęku przed nieznanym, o chorobie, depresji. Tekst jest bardzo osobisty, ale w dzisiejszych czasach każdy doszuka się w niej swoich własnych obaw, które jednak niosą nadzieję na dobre zakończenie.

“Muzycznie, to wciąż gitarowy Bartosz z czasów Pennego i Avalanche. Jedynie technika idzie naprzód, dla mnie wciąż ważne są emocje objawiające się w „płaczących” oldschoolowych gitarach i lirycznych tekstach.” – dodaje Bartosz.

Piosenki to owoc współpracy z muzykami – Pawłem Basakiem, Adrianem „Afganem” Gąsiorem, Łukaszem Zającem i Robertem Zającem oraz tekściarzami Maciejem Płużkiem i Wojtkiem Gruszczyńskim. Prace przebiegały pod okiem realizatora i producenta Michała Kuczery.

Bartosz Słatyński ma na swoim koncie cztery płyty długogrające, w tym m.in. z zespołem Penny Lane, którego debiut fonograficzny był nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyk 2006.

Leave A Reply

Your email address will not be published.