Sylwia Przybysz „Anioły”

Inspiracją do napisania utworu „Anioły“ był koncert „Artyści przeciw nienawiści“ zainicjowany przez Dodę, w którym miałam przyjemność wziąć udział. Energia płynąca z ówczesnej jedności wobec wszechobecnego w sieci i poza nią nienawiści i hejtu sprawiła, że chciałam pójść krok dalej i poruszyć ten temat w jednej ze swoich nowych piosenek.

Hejt jest bardzo smutnym, negatywym zjawiskiem znamiennym dla naszych czasów. Dotarł już wszędzie – jest w sieci, w szkole, w mediach. Jako artystka niejednokrotnie spotkałam się z nim w odniesieniu do swojej twórczości, jak i odnośnie życia osobistego.

Hejt w sieci zaczyna się często od jednego anonimowego komentarza i wywołuje falę kolejnych. Nie każdy jest dość silny żeby przetrwać kolejne przypływy i koniec końców hejt zbiera swoje żniwa jak tsunami. Dlatego postanowiłam zaapelować do swoich słuchaczy i prosić żeby w świecie wojen, zostali aniołami i dzielili się dobrem.

Wierzę w karmę i w to, że to co dajemy innym wróci do nas ze zdwojoną siłą

– napisała o singlu sama Artystka.

Sylwia Przybysz to popularna wokalistka i influencerka, która zdobyła serce młodego pokolenia, prywatnie młoda mama i partnerka Jana Dąbrowskiego.

Za tekst utworu wraz z Sylwią odpowiada Baeata Ejzenhart – polska tekściarka i wokalistka. Za produkcję utworu odpowiada amerykański producent Konrad OldMoney, który w Polsce znany jest ze współpracy z Dawidem Kwiatkowskim. Wspomniane trio ma na swoim koncie również poprzednie single Sylwii – „Geografię“ i „Va Banque“.

Leave A Reply

Your email address will not be published.