„Dom” – zimowy przebój Pawła Izdebskiego już jest!

“Dom” – piosenka o powrocie do miejsca, w którym święta nabierają tego jedynego, niepowtarzalnego klimatu – miała swoją premierę 5 grudnia.

POSŁUCHAJ

Świąteczno-zimowy strzał Izdebskiego. Mroźne dźwięki mandoli połączone z indie-folkowym brzmieniem sekcji rytmicznej, znacznie ułatwią powrót do naszych najbliższych. Piosenka uspokajająca przedświąteczny popłoch, zalecana najbardziej na długie zimowe trasy.

Utwór w formie singla miał swoją premierę w formie cyfrowej na platformach streamingowych 5 grudnia – idealny czas, aby uzupełnić zimowe i świąteczne playlisty.

“Dom” nie jest związany ze zbliżającą się premierą albumu pt. “@strach” Pawła Izdebskiego. Piosenka jest zimowym bonusem przygotowanym dla fanów artysty oraz każdemu, kto potrzebuje przedświątecznego wyciszenia.

Artysta planuje wydanie teledysku do tego utworu na platformę YouTube – specjalnie na tę okazję wyruszył w Tatry, gdzie razem z reżyserką Magdaleną Halicką znaleźli pierwszy polski śnieg. Premiera będzie miała miejsce w drugiej połowie grudnia.

Jeśli utwór “Dom” zachęcił Cię do poznania twórczości Pawła, to zachęcamy do odsłuchu pierwszych trzech singli płyty “@strach” – której premiera już 17 stycznia!


„Niewiarygodne” – https://www.youtube.com/watch?v=7NmOUyy2_64

„Laura” – folkowo rockowe tąpnięcie – https://www.youtube.com/watch?v=Yvk_7MNC8Qg

„Szwy” – wzruszająca ballada – https://www.youtube.com/watch?v=prAoa8lbAv4


Premierze albumu towarzyszyć będzie koncert premierowy w warszawskim klubie ‘Progresja’ – już 26 stycznia przy ul. Fort Wola 22. : https://www.facebook.com/events/758434724609552/

Leave A Reply

Your email address will not be published.