Evanescence wystąpi w Polsce

Amerykański zespół rockowy „Evanescence” zagra 5 czerwca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Bilety na wydarzenie już w sprzedaży.

Evanescence został założony w 1995 roku w Arkansas, a ich debiutancka płyta „Fallen”(2003) sprzedała się w 17 milionowym nakładzie i otrzymała 2 nagrody Grammy. To właśnie z „Fallen” pochodzi największy przebój Evanescence „Bring Me To Life”. Zespół wydał łącznie 5 albumów, ostatni to „The Bitter Truth” z 2021 roku.

Początkowo Evanescence miał wystąpić w Polsce pod koniec ubiegłego roku wraz z Within Temptation w Arenie Gliwice, lecz z powodu choroby wokalistki Amy Lee zespół w ostatnim momencie musiał odwołać swój koncert. Organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę dla osób, które uczestniczyły w tamtym wydarzeniu pomimo nieobecności Evanescence.

Bilety na wydarzenie kupicie na: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/evanescence?utm_source=facebook&utm_medium=wydarzenie&utm_content=opis-wydarzenia&utm_term=kup-bilet&utm_campaign=evanescence&fbclid=IwAR0iy0gnl-CF2HHnEhF4OHHzrJkR3pBHzdiFJIs_Knf-OgSBpKo33Q2gLNM

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.