FLEX feat. Robert Cichy „Freedom” – pomagają!

FLEX feat. Robert Cichy "Freedom" - pomagają!

FREEDOM - zdj. mat. prasowy Izabela Frechowicz

FLEX feat. Robert Cichy „Freedom”. Dwóch niezależnych artystów łączy siły w ważnej sprawie. Wspólnie stworzyli utwór, który swoją wymową wyprzedził aktualny bieg historii.

“Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, nigdy nie przypuszczaliśmy, że w ciągu dwóch miesięcy świat tak bardzo się zmieni, że wojna będzie tak blisko nas, a tysiące ludzi podejmie heroiczną walkę o swoją wolność i przetrwanie…”

Utwór “Freedom powstał przed bestialską inwazją Rosji na Ukrainę. Artystów inspirowała potrzeba wolności, jaka istnieje w każdym z nas… Gdy pewnego marcowego poranka świat obudził się w nowej rzeczywistości, słowa utworu nabrały nowego znaczenia i stały się także hołdem dla bohaterów, którzy walczą o najwyższe wartości i niosą pomoc milionom ofiar agresji.

Klip video, który powstał do utworu, ma charakter dokumentalny. Klip powstał z ogólnie dostępnych zdjęć i filmów nakręconych i zamieszczonych w mediach społecznościowych przez naocznych świadków wydarzeń i działań wojennych w Ukrainie – te obrazy to cała prawda tej brutalnej wojny.

Autorzy zrzekli się w całości przychodów z odtworzeń klipu i utworu na wszystkich platformach i przekazują je na rzecz:

https://pomagam.pl/solidarnizukraina

FLEX

To basista, muzyk i producent muzyczny wywodzący się z hard core’owych korzeni muzycznych związanych z zespołami Blow Job, Damn Phase, Tkanka Oka, Organism, JaaBaaRoid, Tee J Koi, Ailo in Head, Ailo. Dziś tworzy muzykę elektroniczną będącą połączeniem electro, dubstepu, drum’n’bass, future bass z melodyjnymi wokalami. W produkcjach FLEX’a można usłyszeć wokalistów i raperów z Polski – Robert Cichy, Wojtek Miecznikowski, Góral, Tomek „LIPA” Lipnicki, UK – Nat James, USA – ANARCHY SQ. FLEX to świadomy i otwarty artysta, który szuka inspiracji w mocnych elektronicznych brzmieniach.

 

"<yoastmark

FLEX MUSIC PRODUCTIN – FACEBOOK

FLEX MUSIC PRODUCTIN – INSTAGRAM

Robert Cichy

To znany polski muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i aranżer. Jest laureatem Fryderyka za albumy: „Smack” (w 2019 roku , jako wykonawca i producent) w kategorii „najlepszy album roku country/blues” oraz za album „Dirty Sun” (w 2021 roku) w kategorii „najlepszy album roku blues”. Współtwórca zespołów Chilli i June. Członek zespołu Ani Dąbrowskiej, a także grupy Helicopter, stworzonej przez Johna Portera.

 

Freedom - Robert Cichy/zdj. mat. prasowy Izabela Frechowicz
Freedom – Robert Cichy/zdj. mat. prasowy Izabela Frechowicz

Robert Cichy – Facebook

Robert Cichy – Instagram

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.