Jeremih drugim gościem specjalnym na koncercie 50 Centa w Łodzi.

50 Cent wystąpi już 29 października w łódzkiej Atlas Arenie. Jeremih będzie jedną z gwiazd wieczoru.

Zdobywca nagród EMMY i GRAMMY, Curtis „50 Cent” Jackson, wyruszył w światową trasę koncertową, aby uczcić 20. rocznicę swojego debiutanckiego albumu “Get Rich or Die Tryin’”.

W ramach trasy The Final Lap Tour ikona rapu wykona dziesiątki hitów, które na przestrzeni lat zdobywały szczyty list przebojów i uznanie wśród fanów. Na trasie nie zabraknie również utworów, które nie były wykonywane na żywo od dziesięcioleci.

Dodatkowo, trasę wspiera wieloletni przyjaciel, Busta Rhymes, na wszystkich koncertach na trasie, a także Jeremih na wszystkich koncertach w Ameryce Północnej i większości koncertów w Europie.

50 Cent na koncercie w Denver

Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych i płodnych artystów muzycznych swoich czasów, 50 Cent zdobył sławę dzięki swojemu bijącemu rekordy popularności debiutanckiemu albumowi “Get Rich or Die Tryin’”. Od tego czasu sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie i otrzymał najbardziej prestiżowe wyróżnienia. Jackson wykorzystał swoją popularność do osiągnięcia niezrównanego sukcesu jako przedsiębiorca, aktor, reżyser i producent wykonawczy. Od “Get Rich or Die Tryin’” będącego jednym z najszybciej sprzedających się albumów w historii do podpisania jednej z najbardziej lukratywnych umów w świecie hip-hopu – sprzedając Vitaminwater, Jackson nadal bije rekordy. Obecnie posiada rekord dla najwyżej ocenianej premiery serialu w telewizji Starz dzięki „Power Book II: Ghost”.

Bilety na koncert nadal dostępne! Znajdziecie je na stronie www.LiveNation.pl

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.