Leepeck zapala miasto swoją nową piosenką. Oto „Miasto płonie”!

Leepeck ponownie zaskakuje swoich słuchaczy i prezentuje niesamowicie energetyczny utwór pt. „Miasto płonie”. Singiel został wyprodukowany przez Kubę Galińskiego, znanego ze współprac z takimi artystami jak Dawid Podsiadło czy Sanah. Jest to kontynuacja współpracy rozpoczętej przebojowym singlem „Dopóki Jesteś” promującym film „Pokolenie Ikea”.

W najnowszej piosence „Miasto płonie” Leepeck skupia się swojej relacji z miastem, ludźmi i samym sobą. Całość ubrana jest w taneczny klimat przełomu lat 70 i 80, który idealnie pasuje do tej kompozycji. „Miasto płonie” to utwór pełen magii, tęsknoty i wulkanicznej energii, który na pewno zapadnie w pamięć każdemu!

Leepeck o utworze: 

Często włóczyłem się wieczorami po moim mieście, Warszawie. W poszukiwaniu czasu i zagubionej miłości. W pogoni za iluzją szczęścia. Zdarzało się nie raz i nie dwa, że moje wyprawy przeciągały się do rana a następnie do kolejnych wieczorów i poranków. Nie mogłem się oprzeć płonącemu wszystkimi kolorami miastu. Napięciu elektrycznemu, które unosiło się w powietrzu i zwiastowało nadchodzące, nieziemskie doznania.” 

Leepeck w social mediach: 

Youtube

Facebook

Instagram

Tiktok

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.