LEPSZA ANIA DZIELI SIĘ SWOIM „HAJEM” – NOWY SINGIEL JUŻ DOSTĘPNY

haj” to tytuł najnowszego singla lepszej ani – wokalistki i autorki tekstów oraz muzyki z Gdańska. Piosenka oscyluje wokół dźwięków elektropopu/r’n’b, charakteryzuje się chwytliwą melodią i energicznym bitem.

Singiel promuje nadchodzący album Artystki, którego spodziewać się możemy latem tego roku. Piosenka ma motywujący vibe zachęcający do zmian i realizacji swoich marzeń, co artystka robi samym singlem. Utwór może mieć wiele odniesień i inspirowany jest słabymi związkami, uzależnieniami i każdą sytuacją, kiedy jesteśmy w wygodnej bańce, która nie do końca spełnia nasze oczekiwania.


Lepsza ania pisze piosenki opisujące aktualne myśli, a każda z nich zawiera w sobie historyjkę. Teksty lekko określają rzeczywistość i zdarzenia życia w każdej jego barwie, zazwyczaj jednak z dystansowym, pozytywnym wydźwiękiem. Wokale wyśpiewujące zaklęcia uzupełnia elektronicznymi, trochę mistycznymi, dźwiękami bitu, czasem luźno nawiązując brzmieniem do lat osiemdziesiątych. W sieciach społecznościowych można znaleźć perypetie lepszej ani i zderzenia ze sprawami życia codziennego. Hasła przewodnie to: naturalność i ogromny dystans do siebie i życia.


Obserwuj lepszą anię:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.