Luna „Wystarczy” – sprawdź polskojęzyczną wersję „Melt Away”

fot. Darienna

Utwór to łącznik między tym co już się wydarzyło, a tym co nadchodzi.

Po świetnym przyjęciu anglojęzycznej EP LUNY „Caught in the Night”, która zapewniła jej miejsce wśród nominowanych w kategorii „Odkrycie roku” do nagród Empiku, artystka za namową fanów modyfikuje swoje plany wydawnicze. Utwór „Wystarczy” to pierwsza piosenka, która powstała pierwotnie w języku angielskim i ukazała się tuż przed premierą EP po tytułem „Melt Away”.

– Dostałam mnóstwo wiadomości przy okazji premiery „Melt Away” – komentuje artystka. – A że przyzwyczaiłam swoich słuchaczy, że operuję w dwóch językach, to chyba stąd ten natłok wiadomości w stylu „piękna piosenka, czy będzie po polsku?”. Było tego tyle, że nie mogłam nie spełnić oczekiwań! Fantastycznie jest zrobić coś tak bezpośrednio dla ludzi, od których dostaję tyle wsparcia.
Jak sama mówi, nie stawia granicy między tym, co powstaje po polsku, a tym, co pisze po angielsku, choć w każdym z tych języków wydobywa z siebie troszkę inne odcienie.
 „Wystarczy” to łącznik między tym co już się wydarzyło, a tym co nadchodzi. – mówi Luna. – To jest mój zapis chwil, kiedy nawet noc nie daje ukojenia. Śpiewam o potrzebie odcięcia się od własnego strachu i myśli. O pragnieniu uwolnienia się i niebycia chociaż przez chwilę. Chciałabym rozpłynąć się w nicości, poczuć lekkość i sięgnąć gwiazd, nawet jeśli z nich także płynie smutek.
Utwór trafi na zapowiadany na kwiecień polskojęzyczny albumem LUNY.
Źródło: Universal Music Polska
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.