MARLON WILLIAMS POWRACA Z NOWYM SINGLEM

Nowozelandzki muzyk Marlon Williams powraca z albumem „My Boy„, swoim pierwszym nowym materiałem od wydania „Make Way For Love” w 2018 r. Wspiera go nowa obsada muzyków: współproducent Tom Healy na gitarach elektrycznych, perkusista z LA Paul Taylor (Feist), basista Cass Basil (Ladyhawke, Tiny Ruins), Mark Perkins na wokalu i dodatkowej produkcji oraz Elroy Finn na dodatkowej perkusji.

Kręcony w szczycie nowozelandzkiego lata na podwórku Williamsa i w Lyttelton Trinity Hall teledysk, został wyreżyserowany przez Martina Sagadina i Williamsa, a choreografię przygotowała Robyn Jordaan.

„My Boy” to popowa piosenka inspirowana ludową muzyką maoryjską. Chęć przerobienia każdej piosenki na tej planecie na to specyficzne brzmienie spadła na mnie jak gorączka w czasie długiej i krętej trasy koncertowej „Make Way for Love”. Wpisanie tego w moje życie artystyczne stało się więc jedynym sposobem na pozbycie się gorączki” – mówi Marlon.


Po wydaniu swojego drugiego albumu „Make Way For Love”, artysta otrzymał prestiżową nagrodę New Zealand Music Awards za najlepszy album roku Płyta trafiła na 1 miejscu nowozelandzkiej listy najlepiej sprzedających się albumów RIANZ Top 40 oraz na 8 miejscu australijskiej listy ARIA. Williams śpiewał na scenie z Lorde i Florence Welch, nagrał duety z Courtney Barnett, Paulem Kelly, Yo-Yo Ma, album z Kacy i Claytonem, a także skomponował swoją pierwszą ścieżkę dźwiękową do filmu „Juniper” z 2021 r. Wiele uwagi poświęcił także aktorstwu, zdobywając główne role w filmach „Prawdziwa historia gangu Kelly’ego”, „Samotny wilk”, „Piękne kłamstewka”, aktualnym serialu Netflixa „Sweet Tooth” oraz w filmie „A Star Is Born”.


Śledźcie Marlona w social mediach:

FACEBOOK
INSTAGRAM

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.