MATA na SBM FFestival! Specjalny dzień na otwarcie imprezy!

W ubiegłym roku razem z Gombao33 MATA zamykał SBM FFestival. W tym go otworzy i to w wyjątkowy sposób, ponieważ pierwszy dzień imprezy będzie należał w całości do niego i artystów występujących na jego specjalne zaproszenie. MATA na otwarcie SBM FFestival już 23 sierpnia.

To czwarty rok dominującej obecności MATY na polskiej scenie rapowej. Od wydania “100 dni do matury” aż do najnowszego albumu “<33”, który jeszcze czeka na swoją premierę, MATA razem ze swoimi fanami przebył bardzo długą drogę. Dwie diamentowe płyty, największy solowy koncert rapowego artysty w Polsce, gigantyczna trasa koncertowa z blisko 100 tysiącami sprzedanych biletów, setki miliony wyświetleń pod teledyskami i kolejnymi singlami. Ostatnie miesiące to również zaangażowanie społeczne MATY w ramach Fundacji 420 oraz plany na rozwój projektu 2040. Dwa lata po premierze “Młodego Matczaka” artysta jest gotowy do kolejnego powrotu, który dla wielu będzie zaskoczeniem, ale nikogo nie pozostawi obojętnym.


MATA wystąpi na otwarcie SBM FFestival, 23 sierpnia. Tego dnia publiczność będzie nie tylko uczestniczyła w koncercie MATY, ale również występach innych artystów, którzy przyjęli zaproszenie Michała na główną scenę SBM FFestival. To będzie pierwszy od blisko roku koncert MATY w Warszawie i zaledwie jeden z kilku jego letnich występów festiwalowych.

Dzień specjalnego koncertu MATY jest integralną częścią festiwalu, dlatego osoby, które zakupią karnet 4-dniowy automatycznie biorą udział w tym dniu imprezy. Jednocześnie z potwierdzeniem udziału MATY w SBM FFestivalu, do sprzedaży trafią bilety jednodniowe na 23 sierpnia, które będą uprawniały do wstępu wyłącznie na dzień tego solowego koncertu artysty.  Pula biletów jednodniowych jest limitowana.

Wraz z ogłoszeniem do sprzedaży trafiają nowe pule biletowe – KARNETY PREMIUM oraz bilety na POLE NAMIOTOWE.

KARNET 23-26.08:

  • Karnet 4-dniowy (23-26.08) – 549zł.
  • Karnet 4-dniowy (23-26.08) + Premium – 899zł.
  • Karnet 4-dniowy (23-26.08) + Premium (dopłata do pakietu premium dla osób które kupiły karnety 4-dniowe przed 25.05) – 350 zł.
  • Karnet 4-dniowy (23-26.08) + Early Entrance „MATA 23.08 (dopłata do biletu Early Entrance 23.08 dla osób które kupiły karnety 4-dniowe) – 70 zł.

POLE NAMIOTOWE:

  • Pole namiotowe (4 dni) – 199 zł.

Bilety dostępne na: https://sbmffestival.pl/

Tegoroczna edycja SBM FFestival, która odbędzie się między 23-26 sierpnia, będzie jeszcze większa, dłuższa i widowiskowa. Ogłoszeni do tej pory artyści, to: Solar/Białas, Sobel, Kukon, Guzior, Kinny Zimmer i Fukaj. Obok nich usłyszymy Beteo z jego cały czas aktualnym albumem “Palma na blokach”. Swoje “Złote Przeboje” zagrają Kabe i Miszel, a Chivas – autor świetnie przyjętego albumu MlodySay10 spod szyldu GUGU – zaliczy swój pierwszy koncert na SBM-owej scenie.

Podczas 6. edycji SBM FFestivalu bawiło się ponad 30 000 osób, a jego atmosferę najlepiej oddaje opublikowane niedawno przez wytwórnię aftermovie.

Bilety można zakupić przez platformy Going.app i eBilet. Liczba biletów jednodniowych jest ograniczona! Polecamy śledzić kanały komunikacji SBM FF, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami. 

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/255337240234145

Więcej informacji na stronie: https://sbmffestival.pl

Organizatorzy:
SBM Events, MUZK , East Eventz

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.