Na ciepłe dni powraca duet Chłodno!

Zespół Chłodno serwuje nam melancholijne brzmienie, przypominające świeży, ciepły miód, który rozlewa się na serce. „Siebie mi daj” to pierwszy singiel z nadchodzącego, debiutanckiego albumu duetu. Premiera już jesienią nakładem wydawnictwa Agora Muzyka.

Chłodno o singlu „Siebie mi daj”:

„Czasem boimy się wykrzyczeć, że to właśnie tego chcemy. Nie zawsze druga osoba pozwala nam do siebie dojść. Nie zawsze mamy pewność, że chce tego samego co my. Podejmujemy więc wszelkie próby, żeby przywrócić wszystko do stanu, w którym było nam tak dobrze. Ale wiemy, że to już nie wróci. Nadzieja, być może matką głupich, ale zawsze pozostaje jako ostatnia. Może to właśnie ona nam siebie da?”

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona. W swoich utworach łączą̨ nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą̨ to połączenie przestrzennych brzmień i subtelnej elektroniki, które można nazwać „Alternatywnym Popem”. Dwie rożne perspektywy, dwie rożne dusze, ale w ich muzyce łączą̨ się̨ w jedno. 

Instagram: https://www.instagram.com/chlodnonam/ 

Facebook: https://www.facebook.com/chlodnonam/ 

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=dyBNpiwSsv4 
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@chlodnonam 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.