Miley Cyrus wchodzi w 2023 rok z zapowiedzią nowego singla „Flowers”

To był niezapomniany Sylwester dla Smilers. Podczas „Miley’s New Year’s Eve Party” we współpracy z NBC, Miley Cyrus zapowiedziała, że jej najnowszy singiel „Flowers” ukaże się już 13 stycznia.

Miley zakończyła 2022 rok specjalnymi zwiastunami „Flowers”. Utwór można już przedpremierowo zapisać na Spotify i Apple Music

 

Miley Cyrus niedawno zasygnalizowała, że zapowiada się ekscytujący rok. W grudniu na całym świecie zawisły plakaty „NEW YEAR NEW MILEY”, a następnie na stronie artystki (mileycyrus.com) pojawiło się tajemnicze odliczanie, które zakończyła ogłoszeniem singla. To zresztą nie koniec niespodzianek – zegar wciąż tyka, bo MC już szykuje kolejne ogłoszenia.

Miley współprowadziła imprezę „Miley’s New Year’s Eve Party” z megagwiazdą – a prywatnie jej matką chrzestną – Dolly Parton. W programie na żywo znalazło się sporo gości specjalnych, takich jak Sia, Latto, Rae Sremmurd, David Byrne, Liily, Fletcher, Paris Hilton, Chloe Fineman z SNL, Sarah Sherman czy komediowe trio Please Don’t Destroy.

Miley Cyrus jest jedną z najbardziej wpływowych artystek popkultury z ponad 190 milionami obserwujących na Instagramie. Ma na koncie sześć albumów #1, w tym nominowany do nagrody Grammy „Bangerz” (2013), który w samych Stanach Zjednoczonych pokrył się potrójną platyną. Artystka ma za sobą pięć wyprzedanych światowych tras koncertowych i występ w Polsce w ramach Orange Warsaw Festival 2019, który odbył się dzień po premierze EP-ki „She Is Coming”.
W listopadzie 2020 roku Miley wydała długo wyczekiwany siódmy album studyjny „Plastic Hearts”. Uznany przez krytyków krążek zadebiutował na 1. miejscu listy Billboardu Top Rock Albums i jest jej szóstym albumem #1, czyniąc z niej jedną z dziesięciu najlepiej sprzedających się artystek tego stulecia. Album zawiera współprace z takimi gwiazdami jak Billy Idol, Joan Jett i Dua Lipa i do tej pory zdobył ponad trzy miliardy odtworzeń.
W 2021 roku Miley dołączyła do The Kid LAROI. przy remiksie piosenki „Without You”., który zadebiutował na 1. miejscu listy Billboardu Rock Chart. Pojawiła się także na płycie Metalliki „The Metallica Blacklist Album” w niesamowitym coverze „Nothing Else Matters” z udziałem Eltona Johna, Yo-Yo Ma, Roberta Trujillo, WATTa i Chada Smitha.
Miley spędziła większość 2021 roku w trasie, w tym jako headlinerka na festiwalach Lollapalooza w Argentynie, Chile i Brazylii. To właśnie w Ameryce Południowej wystąpiła dla ponad milionowej publiczności. Jako niestrudzona rzeczniczka osób LGBTQ+, Miley poświęca większość czasu swojej organizacji non-profit The Happy Hippie Foundation, wspierając młodzież w kryzysie bezdomności, społeczność LGBTQ+ i inne potrzebujące pomocy grupy
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.