NOWE OGŁOSZENIA OD LIVE NATION | SPEEDY ORTIZ | NORMANDIE | BASS DRUM OF DEATH

SPEEDY ORTIZ

Amerykańska grupa wystąpi w Polsce!

09.03.2024 – WARSZAWA – VooDoo Club

BILETY W SPRZEDAŻY OD 1 WRZEŚNIA NA LIVENATION.PL

Sprzedaż ogólna rozpoczęła się w piątek, 1 września na LiveNation.pl o godz. 11:00

W 2011 roku Speedy Ortiz powstało jako domowe studio nagraniowe gitarzystki, autorki tekstów i wokalistki Sadie Dupuis, ale solowy projekt szybko przekształcił się w zespół uwielbiany na całym świecie.

Grupa uświetniła sceny festiwalowe od Bonnaroo po Primaverę, wspierała czołowych artystów takich jak: Foo Fighters, czy Liz Phair, a na swoich pierwszych trasach koncertowych gościła takie zespoły jak: Mitski, czy Soccer Mommy. W 2016 roku zespół przeniósł się z Massachusetts do Filadelfii, a jego skład zmienił się wkrótce potem, obejmując niezwykle nowatorskiego gitarzystę Andy’ego Molholta (Laser Background, Eric Slick), niesamowicie melodyjną basistkę Audrey Zee Whitesides (Mal Blum, Little Waist) i mocno brzmiącego perkusistę Joeya Doubeka (Pinkwash, Downtown Boys).

Album “Rabbit Rabbit” jest pierwszym albumem Speedy, na którym długoletni członkowie trasy koncertowej są jego współtwórcami. Dupuis i jej koledzy z zespołu tryskają nieprzewidywalnością, a ich odważna gra popycha utwory w ekscytujących nowych kierunkach.


NORMANDIE

Sztokholmskie trio zagra w Polsce!

22.03.2024 – WARSZAWA – Klub PROXIMA

BILETY W SPRZEDAŻY OD 6 WRZEŚNIA NA LIVENATION.PL

Sztokholmskie trio Normandie powróciło z utworem „Blood In The Water” – to ich pierwsze, nowe wydawnictwo od czasu albumu „Dark & Beautiful Secrets” z 2021 roku, które do tej pory osiągnęło ponad 30 milionów globalnych streamów.

Frontman Philip Strand o utworze mówi: „Blood In The Water opowiada o tym, jak „zranieni ranią”, jak negatywność jest zaraźliwa i jak może prowadzić ludzi do negatywnych spirali, w których nieświadomie ranią otaczających ich ludzi”.

Na nowym materiale Philip, Håkan i Anton zajmują się przestymulowaniem współczesnego życia i odpowiadają na kilka poważnych pytań, tworząc przykład wszystkiego, czym powinien być nowoczesny zespół rockowy.


BASS DRUM OF DEATH

Amerykański zespół wystąpi w Polsce już w październiku!

24.10.2023 – WARSZAWA – Klub VooDoo

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL

Celem odysei jest powrót do domu odmienionym – wciąż tym samym człowiekiem, ale w jakiś sposób bogatszym, mądrzejszym i lepszym, noszącym dumnie blizny po podróży. Nowy album Bass Drum of Death „Say I Won’t” jest efektem końcowym podróży, która zabrała wokalistę i lidera zespołu Johna Barretta z małego miasteczka w Mississippi i wysłała go na drugi koniec świata z powrotem do domu. Muzyka nadal rozdziera, gitarami i perkusją, które brzmią jak wybuchające bomby, a melodie są bardziej chwytliwe niż kiedykolwiek, wykrzykiwane przez charakterystyczny wrzask Barretta. Ale muzyka brzmi teraz inaczej, bardziej spokojnie, napędzana przez nową siłę. „Say I Won’t” to płyta weterana zespołu, który odnalazł swój krok i pochylił się nad nim, pozbywając się nadmiaru i odnajdując surowy rdzeń swojego brzmienia.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.