NOWY SINGIEL SZYMONA GRZYBACZA JUŻ DOSTĘPNY

Szymon Grzybacz ma na swoim koncie udział w ukraińskim talent show „X Factor”. Dojście do półfinałów otworzyło przed nim ogromne możliwości w Polsce. Udało mu się nawiązać współpracę z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. W 2019 roku wyruszyli w dwie duże trasy koncertowe po całym kraju – organizowane przez Royal Concert: 3 Koncert Muzyki Filmowej, Koncert Muzyki Filmowej Na BISS. W sierpniu 2020 roku wydał swój pierwszy singiel „Malinowy”, który powstał przy udziale orkiestry, z którą gra sam Andrea Bocelli. Teraz prezentuje kolejny utwór „Harmonia”. Inspiracją do powstania kawałka były obserwacje Szymona otaczającego go świata.

W dzisiejszych czasach, gdy coś się psuje – ludzie wolą wyrzucić to do kosza i kupić nowe, niż spróbować naprawić. Niestety taka tendencja przejawia się głównie w relacjach międzyludzkich.” – komentuje Artysta.

“Harmonia” to utwór utrzymany w stylu – pop/alternatywny pop, na którego brzmienie wpływa połączenie szybkiego bitu i chwytliwego basu z żywymi instrumentami m.in. kwintetem smyczkowym. To wszystko otulone jest ciepłą, oryginalną barwą Szymona.

Szymon Grzybacz – 23 letni wokalista, pianista, a przy tym realizator dźwięku. Większość jego muzycznych produkcji powstaje w domowym studio.

“W domu mogę przeznaczyć tyle czasu na poprawki i eksperymentowanie, gdzie nikt inny nie miałby tyle cierpliwości. Mam nadzieję, że ogrom pracy i mój nadmierny perfekcjonizm – zaowocuje w przyszłości czymś pięknym”

Obserwuj Szymona w social mediach:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny