Oktawian Gajewski prezentuje świąteczny singiel

„Zaczął padać śnieg” – to popowa, pogodna, świąteczna piosenka. Tekst jest o okresie świątecznym, podczas którego ludzie mają troszkę więcej czasu dla siebie, bliskich i znajomych.
„Pisząc tekst chciałem oddać swoje emocje i przemyślenia dotyczące okresu świąt – dla mnie jest on ważny. To jedyny czas w roku, gdy wraz ze znajomymi możemy spotkać się i spędzić razem czas, jak za czasów liceum, oraz nagrać razem kolędy czy zorganizować inny projekt muzyczny.” – mówi artysta

Oktawian Gajewski pochodzi z Zamościa. Na co dzień pracuje jako kompozytor i producent muzyczny oraz studiuje Realizację Dźwięku na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie. W 2019 roku wydał swoją pierwszą płytę „FirstMix”. Aktualnie pracuje nad drugą płytą, która będzie w klimacie pop-rock.

Oktawian jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zamościu w klasie perkusji. Jest również absolwentem Szkoły Muzycznej YAMAHA – programy: gitara (gra na gitarze elektrycznej i basowej ), keyboard, perkusja oraz wokal.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.