Po zapowiedzi warsztatów managersko-muzycznych w Poznaniu Borówka Music odwiedzi też Łódź!

Jak się okazuje nie tylko Poznań będzie miał możliwość otrzymać garść cennych informacji o byciu managerem oraz bookowania koncertów od niezwykle dobrego źródła – agencji Borówka Music.

 

Przedstawiciel Borówki Music – Bartek Borowicz pokazał na swoich social mediach w ubiegłym roku, że nie straszne mu jest organizowanie koncertów w czasie pandemii koronawirusa. Artyści pod jego opieką nie mogą narzekać na brak pracy. Bartek ma głowę pełną innowacyjnych pomysłów na miejscówki, gdzie artyści mogą zagrać sety koncertowe. Teraz już sam nie wiem, bo dokładnie nie liczę, ale tych koncertów wszystkich razem możliwe, że jest więcej niż 100, a to zaskakująca liczba, kiedy dowiadujemy się o przekładanych bądź w ogóle odwołanych występach znanych piosenkarzy.

Warsztaty organizowane przez Borówkę będą miały miejsce 3 lutego 2022 roku w MSK Ośrodek Sztuki w Łodzi o godzinie 18stej.

Podczas zajęć dostaniecie odpowiedź między innymi na te pytania:

– jak logistycznie dobrze ułożyć trasę i jak ją dobrze zrealizować?
– jak wypromować swoje koncerty?
– w których miastach i miejscach warto grać a które lepiej omijać?- czy lepiej wynająć na trasę busa czy wziąć dwie zdezelowane osobówki od rodziców?
– co zrobić, aby o waszym koncercie trąbiły media?
– jak załatać dziury w trasach?
– w jaki sposób szukać miejsc, klubów do grania?

 

O swojej pasji i jednocześnie pracy Bartek napisał niedawno w książce „Borówka Music – 15 lat w trasie”. Pozycja ta wyprzedała się w nakładzie 700 egzemplarzy w ciągu tygodnia od premiery! Nieźle, jak na debiut. Aktualnie dostępny jest dodruk. Książkę wychwalali m.in. Czesław Mozil, „Grabaż” czy Jarek Szubrycht.

https://www.biletomat.pl/wydarzenie/jak-przygotowac-trase-koncertowa-lodz-10760/ – bilety na wydarzenie dostępne są pod tym adresem. Do 30 listopada możecie dostać bilety w NAJNIŻSZEJ CENIE! Pierwsza pula to 50zł, później 70 – kto pierwszy ten lepszy!

zapraszamy do obserwowania FB Borówki Music: https://www.facebook.com/borowkamusic/

Przypominajka dla osób, które mogą zainteresować się warsztatami w Poznaniu – dostęp do wydarzenia tu ->

https://www.facebook.com/events/908707546734523

Leave A Reply

Your email address will not be published.