W głowie się nie mieści 2 wkrótce w kinach!

Szykujcie się na drugą dawkę emocji

W 2015 roku swoją premierę miał film animowany W głowie się nie mieści (ang. Inside OuT) wytwórni Pixar w reżyseri Pete’a Docter’a. Animacja została wyróżniona przez krytyków, otrzymując m.in. Oscara, Złotego Globa czy Baftę za najlepszy film animowany.

Co więcej ta historia o roli emocji w życiu człowieka odnalazła się w sercach milionów widzów i tych małych, i tych trochę większych. Stała się nie tylko ładną wizualnie, zabawną rozrywką, ale też pomocą pedagogiczną, filmoterapeutyczną.

Kilka dni temu wytwórnia Pixar, jak i dystrybutor The Walt Disney Company potwierdzili W głowie się nie mieści 2, wypuszczając trailer! Wspaniale, że po 9 latach będziemy mogli jeszcze raz zajrzeć we wnętrze głównej bohaterki Riley, która dorasta. W związku z tym będzie musiała zmierzyć się z nowymi emocjami m.in. Niepokój. W oryginalnym dubbingu głosu użyczy aktorka znana m.in. z popularnego serialu Netflix’a Stranger Things Maya Hawke.

Dla fanów mocniejszego brzmienia nielada gratka. W zwiastunie muzycznym tłem jest kultowy utwór Ozzy’ego Osbourne’a, czyli Crazy Train! Sam tytuł już metaforycznie można powiedzieć odnosi się do ludzkich emocji, które są głównymi bohaterami filmu.

Premiera W głowie się nie mieści 2 jest planowana na 14 czerwca 2024 roku.

ZWIASTUN:

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.