Kasia Ignatowicz prezentuje „Rosas Negras”

Kasia Ignatowicz prezentuje „Rosas Negras”

Kasia Ignatowicz zdj. akademiamm.pl

Kasia Ignatowicz „Rosas Negras”. Połączenie muzyki klasycznej, opery ze nowoczesnymi brzmieniami to domena Kasi Ignatowicz, znanej chociażby z występów hiszpańskiej wersji programu „Mam Talent”. Po serii koncertów Artystki, Kasia postanowiła zaprezentować pierwszy autorski utwór pt. „Rosas Negras”, do którego powstał intrygujący teledysk.

Kasia Ignatowicz śpiewaczka, studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim oraz absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Jest laureatką telewizyjnych programów muzycznych typu talent show-Got Talent Espana, Szansa na Sukces. Specjalizuje się w łączeniu muzyki klasycznej z nowoczesnymi brzmieniami. W takim stylu jest „Rosas Negras”. Kasia jest zarówno autorką tekstu jak i muzyki do tego utworu.

Kasia Ignatowicz „Rosas Negras”

Tak mówi o jego znaczeniu i symbolice: Kiedy przeżywamy niespełnioną miłość, jesteśmy otoczeni przez dręczące nas uczucia i myśli. O tym właśnie jest utwór Rosas Negras, czyli Czarne Róże. W piosence każdy może odnaleźć cząstkę siebie i zinterpretować ją na swój sposób.

Kasia Ignatowicz zdj. akademiamm.pl
Kasia Ignatowicz zdj. akademiamm.pl

Do „Rosas Negras” powstał również bardzo sugestywny teledysk, pełen symboli i intrygujących scen. Jest on dostępny na kanale YT Artystki. Sam utwór możecie słuchać już na wszystkich platformach streamingowych.

Social media:

https://www.facebook.com/sirenemusicofficial
https://www.youtube.com/c/Sir%C3%A8nemusicofficial
https://www.instagram.com/kasia.ignatowicz.official/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.